Barry mobile holder - AP800377-10
  • Stock: Import 3-5 working days
  • Brand: COOL
  • Model: Barry
  • SKU: AP800377-10
  • UPC: COOL 2023AP8
This product has a minimum quantity of 50
Plastic mobile phone and tablet holder.
Position:
I. Front side
Technology:
Pad printing (P2)
Max. number of colours:
1
Max. size:
40mm x 10mm
Characteristics
Catalogue (Title / Chapter / Page)COOL 2024 // 206
Colour(s)black / transparent
Country of originCN
Cubage0.04687 m3
Declaration of Conformity Download
DescriptionPlastic mobile phone and tablet holder.
EAN code5996425371908
Export carton dimensions48 x 31 x 31 cm
Gross weight10.5 kg
Individual product weight38 g
Inner carton quantity50 pcs
Item numberAP800377-10
Material(s)Plastic
Net weight9.5 kg
Product nameBarrymobile holder
Quantity250 pcs
Size55×55×50 mm